2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionA fél évszázados múltra visszatekintő PÉTÁV Kft. több mint harmincegyezer lakás, közel ötszáz intézmény és több száz egyéb ingatlan fűtéséről és melegvíz ellátásáról gondoskodik Pécsen. 130 kilométer hosszú vezetékrendszeren keresztül, 675 saját hőközpont üzemeltetésével és 112 felhasználói tulajdon
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionHa nem küldesz önéletrajzot, kérlek írd le nekünk pár sorban hol tanultál és hol dolgoztál eddig szakácsként . Köszönjük!, Tapasztalattal rendelkező szakács - szakácssegéd pozícióba, keresünk szakács munkatársat. Húsok, tészták, levesek, szószok elkészítéséhez keresünk szakembert., Éttermi konyha ta
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionA Pappas Csoport közel 60 éve van jelen a gépjármű kereskedelem és szerviz területén. Minőségi és innovatív tevékenység, valamint személyes tanácsadás fémjelzi működését. A Pappas Auto átfogja a Mercedes-Benz, smart, Alfa Romeo, Jeep, KIA, Fiat, Fiat Professional, DAF és IVECO márkák országos forgal
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionA Seiren első európai gyárába, mely Pécsett a déli ipari parkban épült fel, keresünk IATF specialista munkakörbe új munkatársat. A Seiren Hungary Kft. elektromos autókhoz gyárt prémium minőségű műbőrt, amelyet elsősorban az autók üléshuzataként használnak fel.* A SEIREN Hungary Kft. IATF16949 min
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionPrimer és újrahasznosított alapanyagból gyártunk csomagolóanyagokat. Korszerű, a jelenkor kihívásainak megfelelő 7 extruder soros, 10 konfekcionáló géppel felszerelt gyárrá nőttük ki magunkat, miközben az emberi értékekre továbbra is nagy hangsúlyt fektetünk, hogy európai szintű munkakörülményt bizt
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Pécs | professionA HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikáci
Nézze később2024. 05. 22. | Teljes munkaidõ | Villány | professionRólunk Gere Attila és Schubert Vilmos 2010-ben alapította Villányban a Csillagvölgy pincészetet. Itt könnyű, friss, fiatalos borokat készítünk kizárólag reduktív technológiával. Mindig szem előtt tartjuk a kifogástalan minőséget. Büszkén vállaljuk integrátori szerepünket a borvidéken, hiszen első so
Nézze később2024. 05. 21. | Teljes munkaidõ | Bár | professionEurópa piacvezető SPF- (Specific-Pathogen-Free) és vakcina- tojástermelő vállalataként, a cég 1991 óta van jelen az állatgyógyászati és humán oltóanyag termelés nemzetközi piacán., Részvétel • a vállalat minőségbiztosítási rendszereinek szakszerű működtetésében, ellenőrzésében, felügyeletében és a
Nézze később